Hvem vil du gerne snakke med?

Her finder du oversigt over alle afdelinger og stabsfunktioner

Sparekassen Thys facade

Find afdeling

Aulum

Markedspladsen 1
7490 Aulum

 

aulum@sparthy.dk
Tlf.: 96 10 55 70

Oversigt over by

Danmark - for fjernkunder

Store Torv 1
7700 Thisted

 

danmark@sparthy.dk
Tlf.: 99 19 50 50

Frøstrup

Søndergade 14
7741 Frøstrup

 

froestrup@sparthy.dk
Tlf.: 97 99 16 22

Hanstholm

Bytorvet 32
7730 Hanstholm

 

hanstholm@sparthy.dk
Tlf.: 97 96 13 22

Herning

Dalgasgade 56
7400 Herning

 

herning@sparthy.dk
Tlf.: 70 25 50 11

Holstebro

Vestergade 8
7500 Holstebro

 

holstebro@sparthy.dk
Tlf.: 96 93 53 00

Hundborg

Vorupørvej 170, Hundborg
7700 Thisted

 

hundborg@sparthy.dk
Tlf.: 97 93 74 77

Hurup

Bredgade 144
7760 Hurup

 

hurup@sparthy.dk
Tlf.: 97 95 14 11

Hvidbjerg

Storegade 7, Hvidbjerg
7790 Thyholm

 

hvidbjerg@sparthy.dk
Tlf.: 97 87 18 33

Koldby

Algade 2, Koldby
7752 Snedsted

 

koldby@sparthy.dk
Tel.: 97 93 63 00

Nykøbing Mors

Jernbanevej 16
7900 Nykøbing Mors

 

storetorv@sparthy.dk
Tlf.: 99 19 50 00

Struer

Torvegade 2-4
7600 Struer

 

struer@sparthy.dk
Tlf.: 96 15 26 70

Thisted-Erhverv

Grydetorv 32
7700 Thisted

 

Tlf: 99 19 50 00

Thisted-Privat

Store Torv 1
7700 Thisted

 

sparthy@sparthy.dk
Tlf.: 99 19 50 00

Ulfborg

Holmegade 2
6990 Ulfborg

 

ulfborg@sparthy.dk
Tlf.: 97 93 16 00

Viborg

Vestergade 2
8800 Viborg

 

viborg@sparthy.dk
Tlf.: 96 18 56 20

Find stabsfunktion

Direktion

Store Torv 1
7700 Thisted

 

direktion@sparthy.dk
Tlf.: 99 19 50 00

Direktionssekretariat

Store Torv 1
7700 Thisted

 

sparthy@sparthy.dk
Tlf.: 99 19 50 00

Ejendomsadministration

Store Torv 1
7700 Thisted

 

sparthy@sparthy.dk
Tlf.: 99 19 50 00

Fraud og kontrol

Store Torv 1
7700 Thisted

 

Tlf.: 99 19 50 00

HR

Store Torv 1
7700 Thisted

 

sparthy@sparthy.dk
Tlf.: 99 19 50 00

Intern support

Store Torv 1
7700 Thisted

 

internsupport@sparthy.dk
Tlf.: 99 19 50 00

Investering

Store Torv 1
7700 Thisted

 

invest@sparthy.dk
Tlf.: 99 19 50 00

IT

Store Torv 1
7700 Thisted

 

it@sparthy.dk
Tlf.: 99 19 50 00

Kredit

Store Torv 1
7700 Thisted

 

kredit@sparthy.dk
Tlf.: 99 19 50 00

Marketing

Store Torv 1
7700 Thisted

 

markedsafd@sparthy.dk
Tlf.: 99 19 50 00

Økonomi

Store Torv 1
7700 Thisted

 

regnskab@sparthy.dk
Tlf.: 99 19 50 00

Revision

Store Torv 1
7700 Thisted

 

revision@sparthy.dk
Tlf.: 99 19 50 00

Risiko og Compliance

Store Torv 1
7700 Thisted

 

sparthy@sparthy.dk
Tlf.: 99 19 50 00